Gigabyte B75 dla Small Business - Artykuł Sponsorowany
- SPIS TREŚCI -
Serwisy internetowe zajmujące się tematyką sprzętu komputerowego często skupiają się na recenzowaniu sprzętu dedykowanego graczom i nic w tym dziwnego - w końcu to właśnie osoby spędzające dużo czasu nad grami oraz entuzjaści stanowią większość czytelników takich stron. Co jednak z osobami szukającymi komputerów stricte przeznaczonych do pracy? Testy sprzętu pod kątem podkręcania z pewnością nie mogą być dla nich pomocne w wyborze podzespołów do firmy. Z myślą w szczególności o przedsiębiorcach postanowiliśmy więc wraz z firmą GIGABYTE zaprezentować Wam korzyści płynące ze stosowania płyt głównych na chipsecie B75, które wspierają technologię Intel® Small Business Advantage. Są to konstrukcje, których specyfikacja definiuje je jako produkty przeznaczone właśnie do zastosowań biznesowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją!
Niewiele osób zdaje sobie zapewne sprawę z tego, jak wiele jest mikro- i małych przedsiębiorstw i jak ważną rolę pełnią w każdej gospodarce. Niemal każdy właściciel takiej małej firmy spędza bardzo dużo czasu starając utrzymać przedsiębiorstwo na rynku i każda zaoszczędzona minuta jest na wagę złota. Intel doskonale zdawał sobie z tego sprawę i stąd pomysł wprowadzenia chipsetów dedykowanych firmom typu "Small Business". Z założenia płyty główne oparte o układy Q77 i B75 mają oferować stałą, niezmienną wydajność oraz w pełni zautomatyzowaną kontrolę nad infrastrukturą IT, gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo danych. Właśnie dzięki automatyzacji oprogramowania przedsiębiorca może zaoszczędzić sporo cennego czasu. Z potrzeb małych przedsiębiorstw doskonale zdaje sobie sprawę firma GIGABYTE wprowadzając na rynek płyty główne B75, które idealnie zapełniają lukę między produktami dedykowanym entuzjastom a sprzętem budżetowym, oferując bogatą liczbę funkcji przy zachowaniu przystępnej ceny.
Gigabyte B75-D3V
Jak istotnym krokiem naprzód są nowe chipsety z serii 7 ukazuje poniższa tabelka, porównująca chipset H61 z najnowszymi Q77 i B75. Główną zmianą względem starszego i budżetowego układu jest wsparcie dla technologii Intel® Small Business Advantage, Intel® Rapid Storage Technology oraz Smart Response (dla Q77). Pojawiło się również natywne USB 3.0 i SATA w wersji III, nie zapomniano również o slotach Legacy PCI.
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- następna ›
- ostatnia »
Powiązane publikacje

Test płyty głównej MSI MAG B860 Tomahawk WiFi - Bogate wyposażenie, ładna stylistyka, ale niestety jest drogo
81
Test płyty głównej ASUS ROG Maximus Z890 APEX - Najlepsza do podkręcania procesorów i pamięci RAM. Za taką cenę musiała...
34
Test płyty głównej MSI MEG Z890 ACE dla procesorów Intel Core Ultra 200 - Najwyższa klasa, jeśli nie liczy się kasa. Premiera LGA 1851
40
Test płyty głównej MSI MPG X870E Carbon WiFi - Nowy chipset wnosi niewiele nowego, ale płyta główna jest kozacka
33