In Win 301C - obudowa Mini Tower z RGB LED i USB 3.1 typu C
In Win to znany tajwański producent z wyższej półki, który skupia się głównie na obudowach komputerowych. Chociaż firma jest oczywiście w stanie zaoferować nad wyraz oryginalne konstrukcje pokroju In Win H-Tower czy In Win D-Frame, to w przypadku bardziej przyziemnych produktów stawiają na większą prostotę. Mimo klasycznej bryły ich propozycje nadal cechuje świetne wykonanie oraz duża dbałość o szczegóły. Tym razem na rynek trafia obudowa dla fanów małych komputerów, którą podziwiać mogliśmy na targach Computex 2017. In Win 301C to odświeżony model w standardzie Mini Tower, który wzbogacono o podświetlenie RGB LED na przednim panelu oraz zestaw portów USB 3.1 Gen 2 typu C.
Oficjalna cena nie została ujawniona, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie to kilka euro więcej od poprzednika, czyli około 430 złotych.
In Win 805i - zjawiskowa obudowa trafia do sprzedaży
In Win 301C to odświeżona wersja modelu, który debiutował na rynku kilka miesięcy temu. Ponownie więc mamy do czynienia z konstrukcją typu Mini Tower o wymiarach 365 x 208 x 370 (wysokość x szerokość x głębokość) milimetrów i wadze 6,5 kilograma, którą wykonano ze stali SECC oraz hartowanego szkła. W środku zmieścimy płyty główne w standardzie Micro-ATX oraz Mini-ITX, a prócz tego chłodzenia procesora o wysokości do 158 milimetrów i karty graficzne o długości 330 milimetrów. Dla dysków przewidziano jedną zatokę 3,5" cala oraz dwa miejsca 2,5".
In Win D-Frame 2.0 - odjazdowa obudowa w cenie używanego auta
In Win 301C posiada identyczną liczbę miejsc na wentylatory w postaci dwóch slotów na jednostki 120-milimetowe z przodu oraz jedną z tyłu. Istnieje co prawda możliwość zamontowania dwóch "śmigieł" na spodzie obudowy, acz zakrywać one będą jeden ze śledzi PCI-Express. Zasadniczo jedyne różnice, co jest standardem dla modeli z literą "C" w nazwie, dotknęły frontu obudowy. Na panelu zagościło dodatkowe USB 3.1 Gen 2 typu C, zaś porty oraz logo producenta mogą się teraz pochwalić podświetleniem RGB LED. Oficjalna cena nie została ujawniona, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie to kilka euro więcej od poprzednika. Można więc zgadywać, że przyjdzie nam zapłacić nie więcej niż 100 euro, czyli około 430 złotych.
Powiązane publikacje

DeepCool CH260 i DeepCool CH270 DIGITAL - kompaktowe obudowy komputerowe, które wspierają płyty z odwróconymi złączami
12
Obudowa komputerowa Endorfy Arx 500 Core trafiła do sprzedaży. Fabryczne wentylatory, szklany panel i miejsce na AiO
27
ASUS prezentuje obudowę ATX A31 dla płyt głównych BTF. Klasyczna wielkość i kilka ciekawych rozwiązań montażowych
16
Obudowa Montech XR Wood oferuje fabryczne wentylatory ARGB, filtry przeciwpyłowe i drewniane elementy. Nowość debiutuje
9