precompiled shader distribution
Karty graficzne Intel ARC Battlemage oraz układy zintegrowane w Lunar Lake i Panther Lake z obsługą prekompilacji shaderów
Intel kilka tygodni temu za pośrednictwem swoich sterowników graficznych, zaoferował dostęp do techniki XeSS 3, którego centralnym punktem jest generator Multi Frame Generation. Wsparcie sterownikami zostało poszerzone na wszystkie układy Intel ARC dla desktopów oraz mobilnych rozwiązań zintegrowanych. Teraz, dzięki kolejnej paczce sterowników, producent wprowadza rozwiązanie o nazwie Precompiled Shader Distribution, które zostało stworzone z Microsoftem w ramach technologii Advanced Shader Delivery.

























NVIDIA GeForce RTX 5000 - statystyki cenowe kart graficznych Blackwell na kwiecień 2026. Jak wyglądają kwoty na tle MSRP?
Test procesorów AMD Ryzen 7 7800X3D vs Ryzen 7 9800X3D vs Ryzen 9850X3D - Czy warto dopłacać do szybszych modeli?
Tak będą wyglądać testy kart graficznych od Tyrion83. Tylko uczciwe, obiektywne i realne scenariusze
Sprawdziłem jak działa NVIDIA Dynamic Multi Frame Generation oraz Multi Frame Generation 6X. Jest szybciej, ale czy lepiej?
ASUS ROG Equalizer to nowy przewód 12V-2x6. Producent obiecuje niższe temperatury i równy rozkład prądu