xiaoxin pro 27
Lenovo Xiaoxin Pro 27 - zestaw komputerowy typu All-in-One wyposażony w układ Intel ARC A370M i ekran 100 Hz

Lenovo Xiaoxin Pro 27 to zaprezentowany przed momentem komputer typu All-in-One, który wyposażono w najnowsze procesory Intel Core 12. generacji, a także w procesor graficzny Intel ARC A370M. Lenovo przygotowało zarówno wersję z 24- jak i 27-calowym ekranem. Oba wyświetlacze zaoferują natywną rozdzielczość równą 2560x1440 pikseli oraz odświeżanie obrazu na poziomie 100 Hz. Niestety nie wiemy jeszcze o dwóch kluczowych sprawach - czy zestaw trafi na polski rynek oraz ile będzie kosztował.
Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5070 już dostępna w cenie poniżej MSRP. Coraz tańszy jest również RTX 5070 Ti
AMD Radeon RX 9070 XT sprzedaje się 10 razy lepiej niż GeForce RTX 5080. A przynajmniej tak wynika z danych sklepu MindFactory
Test karty graficznej MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming 16 GB - Więcej pamięci graficznej, jednak czy proporcjonalnie do wydajności?
Linux Mint vs Windows 11 vs Fedora - który system jest lepszy do gier, pracy i sztucznej inteligencji? Test z NVIDIA GeForce RTX 4090
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti - Podkręcono pamięć karty graficznej. Kości GDDR7 od SK hynix osiągnęły 34 Gb/s