Platforma zakupowa Goodie rusza z cashbackiem pełnym korzyści
Platforma zakupowa Goodie została uruchomiona pod koniec 2016 roku przez Bank Millennium jako wewnętrzny start-up. W niespełna dwa lata od udostępnienia aplikacji mobilnej, pobrano ją już ponad 550 tys. razy. Goodie oferuje swoim użytkownikom m.in. szybki dostęp do informacji na temat zniżek, promocji i wyprzedaży w ulubionych sklepach. Wspomniana aplikacja Goodie jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich użytkowników i warto się w nią zaopatrzyć, bowiem już 10 września - w poniedziałek - platforma zaoferuje nową funkcję, jaką jest cashback. Umożliwi to otrzymywanie zwrotu części wydatków na zakupy w sklepach internetowych. W programie jest już około 1000 partnerów z różnych branż, m.in. odzieżowej, technologicznej, spożywczej, wnętrzarskiej czy gastronomicznej. W zależności od wyboru konkretnego sklepu, można liczyć na zwrot nawet do 25% wartości transakcji. Przeważnie jego wysokość wynosi, w zależności od marki sklepu i kategorii danego produktu, od 2 do 15%.
Użytkownicy aplikacji zakupowej Goodie od poniedziałku będą mogli korzystać z funkcji cashback, pozwalającej na otrzymanie zwrotu części pieniędzy wydanych w niemal tysiącu sklepów internetowych.
Dni Bez Handlu - kolejna apka da znać, kiedy robić zakupy
Jak więc uzyskać zwrot części wydatków? Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację Goodie (Android / iOS)lub odwiedzić stronę Goodie.pl. Następnie wybrać usługę lub produkt oznaczone znaczkiem cashback, przejść do witryny sklepu danej marki przy pomocy linku na Goodie i sfinalizować transakcję. W ciągu jednego dnia roboczego od zakupu, na specjalnym koncie w Goodie pojawi się cashback ze statusem Oczekujący. Status zmieni się na Zatwierdzony po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji, nawet w ciągu 30 dni od zakupu. Po zebraniu minimum 20 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Co ważne, cashback łączy się z innymi zniżkami dostępnymi na platformie zakupowej Goodie, oferowanymi przez sklepy internetowe objęte programem oraz ze specjalnymi zniżkami przygotowanymi specjalnie dla użytkowników Goodie.
Zanim kupisz Allegro Smart - słów kilka o tym, jak nie dać się wrobić
Cyfrowa platforma Goodie wykorzystuje technologie, takie jak wyszukiwanie głosowe czy geolokalizacja, w celu wsparcia całego procesu zakupowego. Dzięki temu narzędziu użytkownik otrzymuje informacje o ciekawych ofertach dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Platforma została oparta na bezpiecznej, elastycznej i skalowalnej infrastrukturze chmury Microsoft Azure. Pozwoliło to na szybkie wdrożenie takich funkcji serwisu jak rozpoznawanie obrazu, silnik rekomendacji oparty na machine learning czy narzędzia do obsługi multimediów.
Zakupy na Instagram? Już wkrótce w USA i Wielkiej Brytanii
Z Goodie łatwo można założyć karty stałego klienta wielu galerii handlowych i wygodnie przechowywać je w aplikacji. Do końca sierpnia br. w aplikacji założono już ponad ćwierć miliona wirtualnych kart lojalnościowych. Goodie regularnie zaprasza na wydarzenia na terenie galerii handlowych i ułatwia przeglądanie najświeższych gazetek promocyjnych sieci sklepów. Umożliwia też tworzenie list zakupowych, które można udostępniać rodzinie i znajomym. Biorąc pod uwagę jak wygodną aplikacją jest Goodie i fakt, że przyczyni się ona od teraz także do oszczędności - możne tylko cieszyć. Jak jednak będzie wyglądało to w praktyce, dowiemy się już w najbliższy w poniedziałek.
Powiązane publikacje

ARM ma już 40 lat. Architektura, która zasila smartfony, serwery i roboty, trafiła do ponad 250 miliardów urządzeń
23
Anthropic chce zajrzeć do wnętrza AI. Czy do 2027 roku odkryjemy, jak naprawdę myślą modele językowe?
22
Firma Elona Muska xAI chce pozyskać 25 miliardów dolarów na budowę superkomputera Colossus 2 z milionem GPU NVIDIA
60
Nowatorski interfejs mózg-komputer od Georgia Tech może zmienić sposób, w jaki ludzie komunikują się z technologią i otoczeniem
4