Humble Bundle - Seria F.E.A.R., Batman oraz Lord of the Rings
Po wielu udanych akcjach Humble Bundle z grami różnych producentów przyszedł czas na tytuły należące do Warner Bros Games. W wyjątkowo niskiej cenie możemy posiąść Scribblenauts Unlimited, Batman: Arkam City GOTY, Batman: Arkham Asylum GOTY, F.E.A.R. 2: Project Origin, F.E.A.R. 3 oraz Lord of the Rings: War in the North, a tym samym pomóc akcji We Can Be Heroes zajmującej się problemem głodu w Afryce. Do zakończenia najnowszego Humble Bundle pozostało 13 dni, więc każdy chętny powinien zdążyć z przelaniem odpowiedniej sumy na konto dystrybutora. W chwili pisania wiadomości do odblokowania gier Scribblenauts Unlimited oraz Batman: Arkham City GOTY potrzebna była suma 4,62 dolara - jak się zapewne domyślacie, średnia kwota z każdą godziną rośnie o kolejne centy. Już za jednego dolara otrzymujemy kultową serię F.E.A.R, która na zawsze zapisała się w historii gier FPS.
Bardzo dobrze wygląda także Batman: Arhkam Asylum, czyli jedna z odsłon popularnej przygodówki. Scribblenauts Unlimited to nic innego jak gra oparta na tworzeniu obiektów oraz zwiedzaniu "świata" - nasz młody bohater Maxwell ma za zadanie rozszyfrować wiele zagadek umieszczonych w bajkowej rzeczywistości. Wszystkie gry przeznaczone są dla platformy Steam na systemie Windows, natomiast Batman: Arkham City GOTY jest dostępne także dla sprzętu obsługiwanego przez Mac OS X.
Strona internetowa Humble Bundle
Źródło: Humble Bundle
Powiązane publikacje

Ubisoft rozpoczął legendarną wyprzedaż. Dużo głośnych gier przecenionych nawet o 85%, w tym Star Wars Outlaws
41
Oprogramowanie Nintendo Switch 20.0.0 - Wirtualne Karty Gier, GameShare i przygotowanie systemu na premierę Switch 2
7
StarCraft - nowa odsłona legendarnej serii może nie być tworzona przez zespół Blizzarda. Południowokoreańska firma na horyzoncie
21
Ghost of Yōtei - garść informacji o grze twórców Ghost of Tsushima. Nielinearna kampania, historia i inne
6