Deepcool Macube 550 - Obudowa dla fanów chłodzenia cieczą
W porównaniu do innych podzespołów komputerowych, obudowa zawsze jest widoczna. Warto więc dobrać wygląd tak by nam się podobał oraz pasował do otoczenia. Komputer przecież nie zawsze stoi pod biurkiem w domowym zaciszu, a czasami na nim lub w salonie czy biurze. Część z konsumentów lubi krzykliwą, gamingową stylistykę, inni zaś decydują się na klasyczne kształty i stonowane barwy. Deepcool postanowił zadowolić drugą z grup za sprawą swojej nowej konstrukcji. Model Macube 550 pochwalić się może szklanym panelem bocznym montowanym magnetycznie, metalowym z "łuskami" wentylacyjnymi, piwnicą oraz dostosowaniem pod autorskie układy chłodzenia cieczą.
Obudowa Deepcool Macube 550 dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej. Kosztować ma kolejno 515 i 560 złotych.
EK Vector - Pełnowymiarowe bloki wodne dla kart AMD Navi
Deepcool Macube 550 to obudowa Mid Tower o wymiarach 526 x 241 x 520 (długość x szerokość x wysokość) milimetrów i wadze 12,2 kilogramów. Wykonana została ze stali SGCC o grubości 0,8 milimetra, aluminium, tafli hartowanego szkła oraz tworzyw sztucznych. W środku zamontujemy płyty głównie w formacie E-ATX, ATX, Micro ATX oraz Mini ITX. Prócz tego wejdą chłodzenia procesora o wysokości do 186 milimetrów, karty graficzne o długości do 310 milimetrów (lub do 420 milimetrów przy montażu pionowym) oraz zasilacze o długości do 170 milimetrów. Na nośniki danych znajdziemy cztery zatoki 3,5 cala oraz trzy miejsca 2,5 cala.
Test Enermax AquaFusion 240 - Woda z efektem nieskończoności
Panel I/O w Deepcool Macube 550 znajduje się na górze obudowy, przy przedniej krawędzi. Gości on dwa USB 3.1 Gen 1, dwa porty audio oraz przycisk Power i Reset. Jeśli chodzi o wentylację to zmieścimy tutaj do siedmiu wentylatorów - trzy 120-milimetrowe z przodu, trzy 140- lub 120-milimetrowe z boku oraz jeden 120-milimetrowy z tyłu. Fabrycznie otrzymujemy tylko jedną, mniejszą jednostkę. Szkoda, że zabrakło otworów wentylacyjnych an górze obudowy, niezbyt ciekawie wygląda też kwestia otworów wentylacyjnych z przodu. Obudowa Deepcool Macube 550 dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej. Kosztować ma w Polsce sporo, bo około 515 złotych za wersję czarną i 560 złotych za białą.
Powiązane publikacje

DeepCool CH260 i DeepCool CH270 DIGITAL - kompaktowe obudowy komputerowe, które wspierają płyty z odwróconymi złączami
12
Obudowa komputerowa Endorfy Arx 500 Core trafiła do sprzedaży. Fabryczne wentylatory, szklany panel i miejsce na AiO
27
ASUS prezentuje obudowę ATX A31 dla płyt głównych BTF. Klasyczna wielkość i kilka ciekawych rozwiązań montażowych
16
Obudowa Montech XR Wood oferuje fabryczne wentylatory ARGB, filtry przeciwpyłowe i drewniane elementy. Nowość debiutuje
9