Sony zaprezentuje kolejną wersją SmartWatcha
Czy w dzisiejszych można się obejść bez smartfona, tabletu lub innego urządzenia mobilnego? Odpowiedź wydaje się prosta, jednak obecne trendy nakazują nam wyposażenie się we wszystkie możliwe sprzęty ;] Już od dłuższego czasu wiadomo, że Apple pracuje nad swoim inteligentnym zegarkiem, który miałby pomagać nam w obsłudze smartfona. Gigant z Cuppertino nie będzie jednak pierwszym producentem takiego gadżetu, gdyż japońskie Sony dawno temu wprowadziło podobne urządzenie dla swojej serii Xperia. Inteligentne zegarki nie są zbyt popularne, ponieważ do tej pory nie określono jednoznacznie targetu takiego sprzętu. Wielokolorowe paski z kwadratowym ekranem dotykowym powinni nosić sportowcy, biznesmeni, czy być może nastolatkowie? Kolejnym problemem jest użyteczność gadżetu - standardowy zegarek na jednej baterii potrafi przepracować dobre kilka lat, a wszelkie wynalazki komunikujące się ze smartfonem pożerają kolejne procenty akumulatora w mgnieniu oka.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Sony posiada w swojej ofercie SmartWatcha, jednak jego popularność jest niezadowalająca. Według najnowszych informacji, japońska firma podczas nadchodzących targów Mobile Asia Expo w Szanghaju zaprezentuje kolejną wersję swojego produktu. Na oficjalnym Twitterze producenta umieszczono co najmniej dwie wzmianki o nowym inteligentnym zegarku... Czy pod koniec tego roku będziemy mieli do wyboru co najmniej trzy ciekawe produkty od Sony, Samsunga oraz Apple'a?
Źródło: NextPowerUp
Powiązane publikacje

POCO F7 - nadchodzi pogromca wszystkich średniaków. Na pokładzie Snapdragon 8s Gen 4, pamięć UFS 4.1 i bateria 6500 mAh
27
OnePlus Nord 5 - wiemy, jaki procesor będzie zasilał nadchodzącego superśredniaka. Premiera smartfona odbędzie się już niebawem
4
Huawei Pura 80 Ultra to (prawdopodobnie) nowy król mobilnej fotografii. Smartfon debiutuje z trójką swoich braci
55
Smartfon vivo V50 trafił do sprzedaży. Na pokładzie Snapdragon 7 Gen 3, trzy aparaty 50 MP ZEISS i bateria 6000 mAh
45