Wykryty bug w Fallout 76 BETA zmusza do ponownego pobrania gry
Pamiętacie jak kilka(naście?) dni temu Bethesda prosiła fanów Fallouta o wyrozumiałość i przygotowanie się na bugi mogące wystąpić w wersji beta Fallouta 76? Wygląda na to, że studio miało rację, bo jak czytamy w ostatnich doniesieniach, bez bugów się nie obeszło. Nie wiadomo jednak, czy twórcy nowej produkcji przewidzieli, że gracze będą mieli do czynienia z bugiem tak dużej skali, że zmusi ich do ponownego pobrania gry, która waży nie mniej i nie więcej niż 45 GB. Beta Fallouta 76 ruszyła wczoraj i od tego momentu w sieci, to jest w mediach społecznościowych nie kończy się lawina postów o tym, że po ściągnięciu danych wersji beta, launcher powodował usunięcie plików gry co zmuszało do ponownego jej pobrania.
Wielu graczy pobrało wersję beta gry Fallout 76 na PC tylko po to, by po odpaleniu gry spostrzec, że launcher jakimś magicznym sposobem wykasował pobrane wcześniej pliki.
Fallout 76 - znamy wymagania sprzętowe nowej gry Bethesdy
Wygląda na to, że wielu graczy pobrało wersję beta gry Fallout 76 na PC tylko po to, by po odpaleniu gry spostrzec, że launcher jakimś magicznym sposobem wykasował pobrane wcześniej pliki, co doprowadziło do nieumożliwienia prowadzenia rozgrywki. Gracze zaczęli więc informować Bethesdę o napotkanym błędzie poprzez serwisy społecznościowe, na co studio udzieliło następującej odpowiedzi: Aktywnie badamy problem powodujący ponowne pobieranie gry Fallout 76 beta. Jeśli widzisz pasek postępu, pozwól na dokończenie pobierania.
The investigation to the issue with PC B.E.T.A. downloads is still ongoing. We appreciate your patience while we continue to look into it. https://t.co/RFpbtuVs5Q
— Fallout (@Fallout) 31 października 2018
Bethesda prosi o wyrozumiałość: Fallout 76 może zawierać bugi
Beta Fallouta 76 nie ma dobrego startu także na kolsoli Xbox One. Wedle doniesień beta testerów płynność gry potrafi spaść nawet do 10 klatek na sekundę. Wygląda na to, że kolejna odsłona w uniwersum Fallouta nie ma płynnego wejścia jeśli chodzi o optymalizację. Nawet mocniejsza wersja konsoli Microsoftu: Xbox One X nie jest na tę chwilę pokazać zadowalających wyników w grze. Okazuje się bowiem, że w rozdzielczości 4K płynność spada nawet o 20 fpsów. W świetle powyższych problemów Bethesda zdecydowała o przedłużeniu betatestów do 1.11.18.
We know some users have been forced to redownload the #Fallout76 B.E.T.A. and not everyone will be able to enjoy the game tonight. To make good, we’ll be extending the B.E.T.A. for everyone on Thursday, November 1, 2pm to 11pm ET.
— Bethesda Game Studios (@BethesdaStudios) 31 października 2018
Thanks for your patience. #ExtendtheBeta
Powiązane publikacje

Ghost of Yōtei - garść informacji o grze twórców Ghost of Tsushima. Nielinearna kampania, historia i inne
0
Klasyka Star Wars wchodzi do GOG Preservation Program, w tym Dark Forces, Battlefront i X-Wing. Wyprzedaż gier z uniwersum
9
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Remastered bije rekordy. Zdobył 4 mln graczy w 4 dni. Tak wygląda odrodzenie legendy RPG
124
La Quimera - gra otrzymała kiepskie pierwsze recenzje, po czym została wycofana na kilka godzin przed premierą
32