Oficjalna prezentacja Galaxy Note II odbędzie się 30 sierpnia
Zapewne wielu z Was wyczekuje premiery smartfona Samsung Galaxy Note 2. Według źródeł portalu gsmArena oficjalna prezentacja urządzenia ma odbyć się 30 sierpnia, czyli dzień przed otwarciem niemieckich targów IFA. Jak dotąd o urządzeniu wiemy tyle, że będzie wyposażone w duży, 5.5-calowy ekran (wykonany w technologi Super AMOLED HD), czterordzeniowy procesor Exynos, 2GB pamięci RAM, 13-megapikselowy aparat fotograficzny (z możliwością nagrywania wideo w 1080p) oraz system Android 4.1, o kodowej nazwie Jelly Bean. Telefon ma posiadać wszystkie funkcje znane z modelu Galaxy S III, a dodatkowo poprawiona i wzbogacona zostanie funkcje pisania, która ma być bardziej zaawansowana niż w poprzedniku. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że premiera Samsunga Galaxy Note II odbędzie się już we wrześniu.
Więcej informacji możecie znaleźć w tym newsie. Możemy mieć tylko nadzieję, że wersja Galaxy Note II osiągnie taki sam sukces na rynku jak jego poprzednik.
Źródło: gsmArena
Powiązane publikacje

Smartfony iPhone 17 Pro i Pro Max jednak bez antyrefleksyjnej powłoki ekranu. Flagowce Samsunga nadal pozostaną wyjątkowe
32
Premiera smartfona CMF Phone 2 Pro oraz słuchawek CMF Buds 2, Buds 2 Plus i Buds 2a. Opłacalność przede wszystkim
3
OnePlus 13T - premiera wyczekiwanego flagowca. Na pokładzie Snapdragon 8 Elite, 6,3-calowy ekran i bateria 6260 mAh
20
Premiera smartfonów Motorola razr 60 ultra, razr 60, edge 60 pro i edge 60. Ciekawe wykończenie, Android 15 i moto ai na pokładzie
10