Thermaltake Divider 200 TG - Czarne i białe obudowy typu Cube z hartowanym szkłem dla płyt głównych w formarcie Micro ATX
Planujesz złożenie mniejszego komputera, ale standard Mini ITX to jednak zbyt mało? Nie chcesz poświęcać miejsca dla wydajnego i cichego chłodzenia procesora i/lub karty graficznej, ale potrzebujesz niższej obudowy? W takim razie konstrukcje typu Cube mogą być dla Ciebie i pozwolą Ci zrezygnować ze standardowych Mid Towerów! Thermaltake Divider 200 TG to właśnie tego typu obudowa, która oferowana będzie w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i białej oraz wariantach z przewiewnym lub szklanym frontem. Całość dopełnia nowoczesny panel I/O z USB 3.2 Gen 2 typu C oraz miejsce na wydajne podzespoły. Wisienką na torcie jest fabryczny cichy i wolnoobrotowy wentylator 200-milimetrowy.
Chociaż cena Thermaltake Divider 200 TG nie została zdradzona, to znając ofertę producenta należy spodziewać się kwoty około 500-550 złotych.
Jaka obudowa do komputera? Co wybrać? Poradnik zakupowy i polecane obudowy komputerowe na sierpień 2021
Thermaltake Divider 200 TG (Air) to obudowy typu Cube o wymiarach 365 x 333 x 426 (wysokość x szerokość x głębokość) milimetrów i wadze około 9 kilogramów. Wykonane zostały w głównej mierze ze stali SPCC, tafli hartowanego szkła o grubości 3 milimetrów oraz wstawek z tworzyw sztucznych. W środku użytkownik może zainstalować płyty główne w formacie Micro ATX lub Mini ITX; chłodzenia procesora o wysokości do 185 milimetrów; karty graficzne o długości do 340 milimetrów oraz zasilacze ATX nie dłuższe niż 200 milimetrów. Dla nośników danych przewidziano trzy zatoki 3,5 cala lub sześć miejsc 2,5 cala.
Test chłodzenia procesora Noctua NH-P1 - aluminiowego potwora bez wentylatora! Tylko czy pasywne chłodzenie da radę?
Panel I/O znalazł się na górze obudowy, bliżej przedniej krawędzi. Gości on jedno USB 3.2 Gen 2 typu C, dwa USB 3.2 Gen 1 typu A, dwa złącza audio oraz przycisk Power i Reset. Pod względem wentylacji zamontujemy tutaj do siedmiu wentylatorów - jeden 200- lub dwa 140-/120-milimetrowe na froncie; dwa 140- lub 120-milimetrowe na boku; jeden 140- lub 120-milimetrowy z tyłu oraz dwa 120-milimetrowe na dole. Fabrycznie otrzymujemy jedną jednostkę 200-milimetrową na przodzie (do 800 RPM) oraz jedna 120-milimetrową z tyłu (do 1000 RPM). Obudowa dostępna będzie w czerni i bieli oraz w wersji z przewiewnym lub szklanym frontem.
Powiązane publikacje

DeepCool CH260 i DeepCool CH270 DIGITAL - kompaktowe obudowy komputerowe, które wspierają płyty z odwróconymi złączami
12
Obudowa komputerowa Endorfy Arx 500 Core trafiła do sprzedaży. Fabryczne wentylatory, szklany panel i miejsce na AiO
27
ASUS prezentuje obudowę ATX A31 dla płyt głównych BTF. Klasyczna wielkość i kilka ciekawych rozwiązań montażowych
16
Obudowa Montech XR Wood oferuje fabryczne wentylatory ARGB, filtry przeciwpyłowe i drewniane elementy. Nowość debiutuje
9