kąt nachylenia
Używanie monitora w trybie diagonalnym jest możliwe jedynie na Linuksie. Windows i macOS są ograniczone w tym aspekcie
Od wielu lat jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania z monitorów w określony sposób, a dokładniej w określonych pozycjach: poziomej lub pionowej. Ta pierwsza jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem z oczywistych powodów. Ludzie decydujący się na wertykalną orientację monitora zazwyczaj robią to dla lepszej czytelności dokumentów. Nie jesteśmy jednak skazani na zaledwie dwie opcje, które zostały wcześniej ustalone - a przynajmniej nie na Linuksie.

























20 urodziny PurePC! Mega konkurs z nagrodami. Do wygrania karta graficzna, procesory, RAM, SSD, monitor, peryferia i wiele więcej
Test karty graficznej Gigabyte Radeon RX 9070 XT Gaming - Najlepszy wybór do 3000 złotych. Dobre chłodzenie i temperatury
Test chińskiej karty graficznej Moore Threads MTT S80 - Niewiele oczekiwałem i jeszcze mniej dostałem. Dramat w trzech aktach
Test wydajności Gothic Remake - Wymagania sprzętowe niczym magiczna bariera? Bez mocnego sprzętu lepiej nie podchodź
Steam Machine z oficjalną ceną. Valve właśnie zgasiło entuzjazm graczy - aż trudno uwierzyć w te kwoty!