ceo
- 1
- 2
- następna ›
CEO Intela potwierdza plany wydawnicze firmy na 2025 i 2026 rok. Martwić może brak wzmianki o kolejnych GPU

Już we wczorajszym newsie dotyczącym odświeżonych układów Arrow Lake-S wspomniałem o dosyć niejasnych planach Intela na przyszłość, jednak wydaje się, że pod przewodnictwem nowego CEO tej firmy strategia może okazać się lepiej przemyślana i bardziej klarowna. Tak się złożyło, że Lip-Bu Tan, świeżo upieczony szef Intela w specjalnym liście do akcjonariuszy omówił najbliższe plany i potwierdził wcześniejsze zobowiązania.
Lip-Bu Tan odwiedził siedzibę Intela w Santa Clara. Czy faktycznie nadchodzą strategiczne zmiany?

Zmiany na szczycie zarządu Intela wywołują duże zainteresowanie branży technologicznej. Niedawna wizyta nowego prezesa, Lip-Bu Tana, w głównej siedzibie firmy w Santa Clara daje jasny sygnał, że mogą nadejść istotne zmiany strategiczne. Co ta zmiana oznacza dla przyszłości giganta półprzewodników? Jakie kierunki może obrać Intel pod nowym przywództwem? Szczegóły tej wizyty mogą być pierwszą wskazówką na drodze ku nowej erze.
Były CEO Intela twierdzi, że karty graficzne NVIDII do sztucznej inteligencji są 10 000 razy za drogie

Pat Gelsinger uważa, że GPU NVIDII do AI są 10 000 razy droższe, niż powinny, sugerując, że rynek wkrótce dostrzeże ich nieopłacalność i zacznie poszukiwać bardziej efektywnych kosztowo rozwiązań. Były CEO Intela podkreślił, że to jednostki CUDA, a nie same układy graficzne, stanowią największą przewagę NVIDII, tworząc silny ekosystem dla deweloperów AI. Zwrócił uwagę na rozwój alternatyw takich jak Jaguar Shores, a także akceleratory AI Intela oraz AMD.
Intel mianował nowego dyrektora generalnego. Stanowisko Pata Gelsingera przejmuje doświadczony pracownik

O firmie Intel wciąż jest całkiem głośno. Przedsiębiorstwo nadal mierzy się z pewnymi problemami i ciężko mu dojść do równowagi przez wydarzenia mające miejsce w 2024 roku. Mowa dokładniej o fakcie, że procesory z serii Raptor Lake oraz Raptor Lake Refresh okazywały się niestabilne, a Intel dość długo szukał przyczyny - rozwiązanie nadeszło dopiero po wielu miesiącach. Na dodatek pod koniec 2024 roku firma straciła dyrektora generalnego. Jednak właśnie mianowano kolejnego.
CEO NVIDIA, Jensen Huang, krytykuje współpracę z Samsungiem, choć wierzy, że firma odzyska prowadzenie na rynku pamięci

Samsung już od pół roku współpracuje z NVIDIA nad certyfikacją swoich pamięci HBM3 i HBM3E do wykorzystania m.in. w układach do treningu i obsługi AI. Koreańska firma jednak w dalszym ciągu boryka się z problemami technicznymi i produkcyjnymi. Najwidoczniej jednak CEO NVIDII, Jensen Huang, jest już zmęczony tym procesem i otwarcie skrytykował współpracę z Samsungiem przed jego zarządem, zarzucając firmie m.in. częste rotacje w kadrze kierowniczej.
Pat Gelsinger odchodzi z Intela. Firma poszukuje nowego dyrektora generalnego, ale już wyznaczyła dwóch tymczasowych

W ostatnim czasie w firmie Intel zachodzi sporo zmian. Część z nich spowodowana jest problemami tej firmy, które są pokłosiem niestabilności procesorów z serii Raptor Lake oraz Raptor Lake Refresh. Zapewne słyszeliśmy o wielu zwolnieniach i pozwie zbiorowym, który został złożony przeciwko firmie w związku ze wspomnianymi układami. Aktualnie Intel nie ma nawet prawowitego dyrektora generalnego, gdyż ten właśnie ustąpił ze swojego stanowiska, idąc na emeryturę.
Linux ulega awarii przez oprogramowanie CrowdStrike, a Microsoft w przyszłości może nie być w stanie zapobiec awarii Windowsa

Globalna awaria systemu Windows miała miejsce 19 lipca 2024 roku, kiedy to 8,5 miliona komputerów przestało się uruchamiać, wyświetlając błąd BSOD, czyli tak zwany "niebieski ekran śmierci". Przyczyną tego światowego problemu IT była aktualizacja oprogramowania zabezpieczającego Falcon Sensor Security od CrowdStrike. Jak się jednak okazuje, firma otrzymywała już wcześniej sygnały o problemach z ich softwarem.
AMD podnosi poprzeczkę: Lisa Su zapowiada stukrotny wzrost wydajności energetycznej do 2027 roku, kładąc nacisk na układy AI

Od dłuższego czasu możemy zauważyć, że chipy krzemowe stają się coraz cieplejsze i bardziej energochłonne. Lisa Su, CEO AMD, na gali rozdania nagród na targach ITF World 2024, przedstawiła plan, który ma zapewnić trzydziestokrotny wzrost wydajności energetycznej do 2025 roku i stukrotny do 2027 roku dla infrastruktury AI wykorzystującej chipy EPYC i Instinct. Zwróciła również uwagę na największy obecnie problem branży sztucznej inteligencji.
Gogle Apple Vision Pro doczekały się recenzji od Marka Zuckerberga. CEO firmy Meta preferuje tańszy headset Quest 3

Zestawy VR są obecne w sklepach już od kilku ładnych lat, jednak można odnieść wrażenie, że po debiucie Apple Vision Pro już nic nie jest takie samo jak wcześniej. Gogle od autorów iPhone'ów czy MacBooków cieszą się aktualnie ogromną popularnością, choć nie brakuje użytkowników i recenzentów wytykających im szereg różnych wad. Co ciekawe, do grona sceptyków należy teraz także niejaki Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka.
Samsung stwierdził, że jego smartfony są bardziej rozczarowujące niż iPhone'y. Seria Galaxy S może się doczekać zmian

W ostatnich latach smartfony od czołowych producentów, takich jak Samsung, czy też Apple, nie przynoszą za sobą zbyt dużych innowacji. Oczywiście w przypadku Apple można mówić o wprowadzeniu pełnoprawnych tytułów AAA dla mobilnych urządzeń, natomiast Samsung z roku na rok prezentuje niemalże te same smartfony z serii Galaxy S. Kosmetyczne zmiany są widoczne także dla zarządu Samsunga, który omówił tę kwestię na niedawnym spotkaniu.
Microsoft przemeblowuje Activision Blizzard. Bobby Kotick odchodzi z pracy po 32 latach spędzonych w spółce

W październiku bieżącego roku przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft doczekało się wreszcie finalizacji. Choć zakupiony podmiot z pewnością zachowa sporą niezależność na wzór tej, którą posiada także przejęta przez firmę z Redmond Bethesda, to pewne zmiany są nieuchronne. Wielu graczy będzie zadowolonych ze zbliżających się zmian na szczycie Activision Blizzard. Z pracą bowiem już wkrótce pożegna się wieloletni dyrektor generalny spółki – Bobby Kotick.
OpenAI - po zwolnieniu Sama Altmana firma przechodzi istny kryzys. Pracownicy chcą masowo odejść z byłym CEO

Za nami dość szalony weekend w zarządzie OpenAI, który może poskutkować gruntowną reorganizacją całego zespołu. Wszystko zaczęło się od nagłego zwolnienia dotychczasowego CEO i współzałożyciela firmy - Sama Altmana. Decyzja ta była nie tylko zaskakująca dla pracowników, ale również wszystkich inwestorów. Sytuacja wywołała dosłownie lawinę zdarzeń, które ostatecznie doprowadziły do ogromnych podziałów w OpenAI. Na tyle dużych, że ponad 70% wszystkich pracowników ma zamiar odejść.
CEO firmy Qualcomm potwierdza: smartfony Samsung Galaxy S24 zadebiutują z dwoma różnymi układami SoC

Chyba wszystkie technologiczne media na świecie informowały już o dwóch różnych chipach w nadchodzącej serii smartfonów Samsung Galaxy S24. Możemy się więc spodziewać, że - tak jak w poprzednich latach - smartfony będa dostępne w rodzimych sklepach wyłącznie z chipem Exynos, natomiast warianty np. dla USA zostaną wyposażone w Snapdragona. Wyjątkiem jest tutaj tylko model S24 Ultra, który akurat w każdym zakątku świata ma bazować na chipie Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy. CEO firmy Qualcomm zdaje...
Western Digital - wiemy jakie będą następne kroki przedsiębiorstwa po nieudanej fuzji z Kioxia

Western Digital od kilku miesięcy przygotowywało się do dużych zmian, planując fuzję z japońską firmą Kioxia. Jednak kilka dni temu świat obiegła wiadomość, że oba podmioty całkowicie wstrzymują rozmowy dotyczące połączenia. Teraz zdaje się, że na fali tych informacji rada dyrektorów postanowiła podjąć ważną decyzję o podziale amerykańskiej spółki. Jak twierdzi CEO David Goeckeler przedsiębiorstwo jest do tego celu świetnie przygotowane.
Microsoft żałuje rezygnacji z smartfonów z serii Lumia i systemu Windows Phone

Starsi czytelnicy naszego portalu na pewno pamiętają powoli umierający system Windows Phone i smartfony z serii Lumia. Jednak nie zawsze tak było, bowiem ponad 10 lat temu Microsoft był trzecim graczem na rynku mobilnego OS, którego wielu zdołało polubić. Jak się okazuje gigant z Redmond i jego obecny dyrektor generalny Satya Nadella uważają, że popełnili duży błąd i żałują decyzji o rezygnacji z rynku urządzeń mobilnych.
X (Twitter) płatny dla każdego? Elon Musk twierdzi, że jest to niezbędne działanie do dalszego rozwoju platformy

Już przed przejęciem Twittera (X) przez Elona Muska, wiedzieliśmy, że na platformie znajduje się mnóstwo botów, czyli kont, które były zarządzane przez konkretne osoby i dokonywały określonych akcji. Oczywiście z takim scenariuszem musi się mierzyć niemal każde medium społecznościowe, natomiast mało które sobie z nim tak naprawdę radzi. Właściciel X'a zdradził, że jedynym skutecznym sposobem będzie uiszczanie opłaty za każde konto na platformie.
HMD Global stawia pierwszy krok w stronę nowej linii smartfonów. Czy to koniec urządzeń mobilnych marki Nokia?

Nokia miała dość burzliwą historię: od początkowego prawdziwego hitu sprzedażowego w postaci klasycznych telefonów komórkowych, po całkowicie odwrotną sytuację na rynku smartfonów. Marka z biegiem lat stawała się coraz bardziej niszowa i nie oferowała nic ponad swoją konkurencję. W 2016 roku została ona przejęta przez HMD Global, który nadal produkował urządzenia mobilne pod nazwą Nokia. Natomiast fińska firma skupi się teraz na rozwoju własnej marki.
TSMC świętuje otwarcie nowego centrum badawczo-rozwojowego na Tajwanie, które ma przynieść zanaczące postępy litograficzne

Przez ostatnie kilka miesięcy informowaliśmy na łamach PurePC o inwestycjach na świecie tajwańskiego przedsiębiorstwa. Wiodący producent półprzewodników prężnie się rozwija, co chwila, planując nowe obiekty i modernizując stare. Dziś (31.07.2023) TSMC otworzyło całkowicie nowe centrum badawczo-rozwojowe na Tajwanie, które ma nie tylko utrzymać dotychczasowe tempo rozwoju, ale również przynieść nowoczesne procesy litograficzne.
CEO AMD, Lisa Su otrzyma tytuł honorowy od Narodowego Uniwersytetu na Tajwanie. W tle rozmowy z TSMC o procesie 3 nm

Dr Lisa Su to nie tylko prezes i dyrektor generalny AMD, ale również szanowana doktor inżynierii z wieloma tytułami. Za niedługo do ich grona dołączy następny nadany od Narodowego Uniwersytetu na Tajwanie. Choć oficjalnie wizyta zarządu AMD i CEO jest podyktowana uroczystością nadania tytułu, to lokalne media donoszą, że za kulisami ma odbyć się coś jeszcze. Mowa tutaj o cichym spotkaniu z prezesami TSMC oraz Pegatronu w sprawie procesów litograficznych 3 nm.
Jim Keller przewiduje, że architektura RISC-V dogoni tradycyjne CPU w 2025 roku, a AMD Zen 5 zyska ogromny przyrost wydajności

Jim Keller to obecny CEO firmy Tenstorrent, wieloletni inżynier amerykańskiej firmy AMD i jeden z twórców architektury AMD Zen, jak i współtwórcą kolejnych jej ewolucji w postaci Zen 2 i Zen 3. Przewiduje on osiągi przyszłej mikroarchitektury AMD Zen 5 oraz jakiej wydajności możemy się spodziewać w 2025 roku po chipach Tenstorrent Ascalon 1.9 oraz Ascalon 2.2 opartych na technologii RISC-V, i które za kilka lat mają dogonić klasyczne procesory x86.
Zmiany na szczycie Google'a. Susan Wojcicki, szefowa Youtube'a i Googlerka nr 16, odchodzi z firmy. Znamy już następcę

Rotacje na stanowiskach stanowią proces nie do zatrzymania. W przypadku, gdy mówimy o kluczowych pracownikach, może się wydawać czasem to zdarzeniem niemożliwym (szczególnie gdy ktoś piastował wakat w firmie blisko ćwierć wieku). W branży technologicznej taki czas jest jak wieczność - stąd ostatnia zmiana na kierowniczym stanowisku w korporacji z kalifornijskiego Mountain View (z polskim akcentem w postaci paszportu) wydaje się godna opisania.
CEO NVIDII twierdzi, że ChatGPT to jedna z najlepszych rzeczy, jaką kiedykolwiek stworzono dla informatyki

ChatGPT od momentu uruchomienia zyskuje coraz większą popularność i powoli zaczyna nawet uczestniczyć w naszym życiu codziennym. To jedna z najważniejszych technologii ostatnich miesięcy, a może nawet i lat. Nic dziwnego, że temat popularnego chatbota został poruszony w Berkeley Haas University przez samego Jensena Huanga, czyli CEO NVIDII, który bez wątpienia sprawia wrażenie zachwyconego nowym dziełem OpenAI.
Twitter będzie płatny dla zweryfikowanych użytkowników. Elon Musk zaczyna zmieniać popularną platformę

Nie milkną echa głośnego przejęcia Twittera przez Elona Muska. Zajęcia stanowiska CEO wcale nie sprawiło, że ekscentryczny miliarder zamierza teraz spoczywać na laurach. Wręcz przeciwnie, wszystko wskazuje na szybkie wprowadzanie znaczących zmian. Jak donosi serwis The Verge, popularna platforma społecznościowa stanie się płatna dla tych, którzy będą chcieli pozostać zweryfikowanymi użytkownikami. Zmiany mają wejść w życie w ciągu zaledwie kilku dni.
Pat Gelsinger, dyrektor generalny Intela spodziewa się, że niedobory układów scalonych potrwają aż do 2024 roku

Temat problemu z dostępnością układów scalonych prześladuje nas już od ładnych kilkunastu miesięcy. Choć wydaje się, że najgorsze już za nami, to jednak niektóre najbardziej wpływowe osoby w branży są dalekie od wygłaszania pozytywnie brzmiących predykcji. W najnowszych wywiadzie dla CNBC, dyrektor generalny Intela, Pat Gelsinger, przedstawił właśnie pierwszą prognozę w sprawie niedoborów chipów na najbliższe lata. Liczyliśmy, że problem został już rozwiązany, jednak CEO spodziewa się...
Intel Pixel Pat - darmowa gra w stylu retro 8-bit, w której możesz wcielić się w Pata Gelsingera - obecnego CEO firmy

Rok temu (a właściwie to już nieco ponad rok temu, bo 15 lutego 2021 roku), Pat Gelsinger został nowym dyrektorem generalnym w firmie Intel. Od tego czasu producent nieustannie prezentuje nowe procesory, nowe układy graficzny oraz nowe plany na przyszłość, w dużej mierze ukierunkowane także na dalsze inwestycje. Do oferty wprowadzono już procesory Alder Lake oraz pierwsze dedykowane grafiki Intel ARC serii 3, oparte na architekturze Xe-HPG. W kolejnych latach doczekamy się z kolei debiutu kolejnych generacji...
OnePlus 10 Pro zadebiutuje szybciej, niż się spodziewaliśmy. Datę premiery potwierdza sam Pete Lau, CEO firmy OnePlus

Jak wiemy, OnePlus zrezygnował już z wydawania flagowców z literką T, które zazwyczaj pojawiły się na rynku w drugiej połowie roku. To oznacza, że producent ma więcej czasu, by dopracować lub jakoś wyróżnić swoje kolejne smartfony z pełną cyfrą w nazwie. Nic dziwnego zatem, że dotychczasowe przecieki na temat modeli OnePlus 10 zapowiadają zmiany w designie. Całkowicie przeprojektowane zostaną plecki urządzenia. Zamiast klasycznej i do bólu wtórnej wysepki na aparaty mamy otrzymać... wielką,...
Xiaomi chce być globalnym liderem produkcji samochodów elektrycznych. Liczby pokazują, że to nie będzie łatwe

W marcu tego roku Xiaomi zaanonsowało skupienie się na rynku EV. Lei Jun ogłosił, że w ciągu najbliższych dziesięciu lat koncern zainwestuje w segment elektrycznych samochodów przynajmniej 10 miliardów dolarów. CEO Xiaomi podał nawet wstępną charakterystykę trzech pierwszych modeli. Dziś wiemy już, kiedy powstanie pierwsza fabryka i jak przedstawia się jej moc przerobowa. Jest to o tyle istotne, ponieważ przedsiębiorstwo docelowo chce uzyskać miano lidera branży. Tym samym Xiaomi nie będzie rywalizować...
CEO realme: firma wchodzi w segment premium. Na początku 2022 roku zobaczymy smartfon za ponad 800 USD

Sky Li, szef marki realme, ogłosił za pośrednictwem Twittera wejście firmy w smartfonowy segment premium. Przedsiębiorstwo planuje premierę urządzenia, które zostanie wycenione na ponad 800 dolarów. Uwzględniając podatki oraz różnice cen pomiędzy rynkami, możemy typować, że w Polsce kwota ta wzrośnie do grubo ponad 4 tys. złotych. Choć CEO realme nie zdradził nazwy smartfona ani szczegółów jego specyfikacji technicznej, możemy spodziewać się kilku elementów, które niemal na pewno trafią...
Mark Zuckerberg: Facebook nie podsuwa szkodliwych, angażujących dla użytkownika treści. Czy na pewno?

Frances Haugen, były pracownik Facebooka, stanęła wczoraj przed Kongresem USA w celu złożenia zeznań. Sygnalistka opowiedziała o metodach monetyzacji usług z portfolio Facebooka, które znacząco kłócą się z dbaniem o dobre samopoczucie użytkowników. Według Frances Instagram podsyłał użytkownikom niekoniecznie pozytywne treści, które mogły wywoływać u niektórych osób złość, smutek, a nawet depresję. Wszystko w celu zatrzymania przy sobie użytkowników. Wskazane materiały są bowiem niezwykle...
Lisa Su, CEO AMD twierdzi, że problem z niedoborem chipów powinien ustąpić dopiero w drugiej połowie 2022 roku

Od kilkunastu miesięcy możemy obserwować niezbyt ciekawą sytuacją na rynku nowych technologii, który mocno cierpi z powodu niedoborów układów scalonych. Wszystko można poniekąd zrzucić na trwającą pandemię i związany z nią jeszcze większy popyt na urządzenia elektroniczne, jednak istotne jest także to, że mnóstwo komponentów powstaje w tej samej litografii, a w międzyczasie zaprezentowano karty graficzne oraz konsole nowej generacji. Jakby tego było mało, ciągle trwa boom na kopanie kryptowalut......
Jackie Zhang został CEO Huawei Polska. Przed nowym dyrektorem stoi trudne w realizacji zadanie

Tonny Bao, po trzech latach pracy Polsce awansował na stanowisko dyrektora obszaru Carrier Business Group w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Na fotelu CEO Huawei Polska zasiądzie Jackie Zhang, który legitymuje się 15-letnim doświadczeniem w szeroko rozumianej branży telekomunikacyjnej. Nowy dyrektor zarządzający związał się z firmą tuż po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Finansów i Ekonomii w Anhui w Chinach. Lata pracy w strukturach Huawei pozwoliły mu dobrze rozumieć...
Amazon jeszcze w tym roku może wprowadzić system płatności wykorzystujący kryptowaluty. Na pierwszy ogień idzie Bitcoin

Amazon potwierdził oficjalnie fakt poszukiwań pracownika, którego zadaniem będzie opracowanie strategii dla wdrożenia krytpowaluty na platformę handlową. Informacja spowodowała wzrost kursu Bicoina, natomiast nie świadczy ona w sposób bezpośredni o zainteresowaniu wdrożeniem tej formy cyfrowej płatności. Jednakże informacje ujawnione przez serwis City AM pochodzące od anonimowego wewnętrznego źródła, sugerują, że Amazon wprowadzi wsparcie dla bitcoina jeszcze w tym roku. W następnym etapie dojdą...
Huawei P50 zadebiutuje już 29 lipca. Wszystko, co wiemy o nadchodzącym flagowym smartfonie

Dyrektor generalny przedsiębiorstwa z Państwa Środka potwierdził oficjalną datę premiery nowej flagowej linii smartfonów. Urządzenia serii Huawei P50 zadebiutują już 29 lipca. Według przedstawicieli telefony stanowią początek nowej ery fotografii mobilnej. Szumne zapowiedzi często zderzają się z twardą rzeczywistością, ale w tym przypadku może być całkiem inaczej. Wszystko za sprawą podzespołów oraz sensora aparatu Sony. Nie wiemy jeszcze, kiedy i w jakiej ewentualnie formie Huawei P50 trafi...
Honor Magic3, Magic Fold i Magic Tab zadebiutują już 12 sierpnia. Oto co wiemy o smartfonach i tablecie

Submarka Huawei – Honor odseparowała się od wspomnianego producenta z uwagi na sankcje i inne ograniczenia nakładane na chińskie przedsiębiorstwo przez amerykański Departament Handlu. Tym samym, pojawiła się szansa na to, że smartfony Honor będą mogły pracować pod kontrolą Androida wykorzystującego usługi Google. Jednym z najbardziej wyczekiwanych modeli jest Honor Magic3, a konkretnie rzecz ujmując, seria Magic3, gdyż chodzi o kilka smartfonów. Urządzenia zostaną oficjalnie zaprezentowane już...
OnePlus pozostanie niezależny. Scalenie z marką OPPO nie oznacza pełnego rebrandingu na rynku europejskim

W połowie czerwca OnePlus oraz OPPO ogłosiły oficjalną integrację. Co prawda obydwie firmy należą do tej samej grupy BBK Electronics, co w pewnym stopniu czyni je „połączonymi”, natomiast do tej pory marki działały indywidualnie. Co więc ma na celu fuzja? Czy OnePlus straci niezależność, a kolejne smartfony producenta w Europie będą pracować pod kontrolą ColorOS zamiast OxygenOS? Jako że w sprawie narosło mnóstwo mitów, pragniemy wyjaśnić aktualny stan rzeczy. Poniższe informacje nie są...
Intel Accelerated - jeszcze w tym miesiącu producent zaprezentuje dalsze plany związane z procesorami i litografiami

Od lat wiadomo, że Intel napotkał mnóstwo problemów przy wdrażaniu 10 nm litografii, co spowodowało spore opóźnienia - na większą skalę proces technologiczny wprowadzono dotychczas tylko w laptopach, podczas gdy desktopowe procesory aż do 11 generacji Rocket Lake wykorzystywały 14 nm proces produkcyjny. Dopiero niedawno litografia 10 nm pojawiła się w pierwszych serwerowych procesorach Xeon z linii Ice Lake-SP, a także wprowadzono 6 i 8-rdzeniowe procesory Tiger Lake-H dla najwydajniejszych notebooków,...
- 1
- 2
- następna ›
Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5070 już dostępna w cenie poniżej MSRP. Coraz tańszy jest również RTX 5070 Ti
AMD Radeon RX 9070 XT sprzedaje się 10 razy lepiej niż GeForce RTX 5080. A przynajmniej tak wynika z danych sklepu MindFactory
Test karty graficznej MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming 16 GB - Więcej pamięci graficznej, jednak czy proporcjonalnie do wydajności?
Linux Mint vs Windows 11 vs Fedora - który system jest lepszy do gier, pracy i sztucznej inteligencji? Test z NVIDIA GeForce RTX 4090
Serwis PurePC idzie z duchem czasu i oddaje się w ręce sztucznej inteligencji. Szykujcie się na jeszcze więcej newsów i artykułów!