Plotka: Watch Dogs 3 ukaże się w tym roku, akcja w Londynie
Niedawno pojawiły się pogłoski świadczące o tym, że nowa część Assassin’s Creed ma nosić podtytuł Ragnarok i być osadzona w świecie wikingów. Cykl wydawniczy serii nie powinien specjalnie nikogo dziwić, ale Ubisoft ma w swoim portfolio także inne marki, które od dłuższego czasu nie były kontynuowane. Jedną z nich jest Watch Dogs. Ostatnia, druga odsłona, ukazała się w roku 2016. Właśnie kilka źródeł potwierdziło, że trzecia odsłona ma toczyć się w Londynie. Wiele również wskazuje, że gra ukaże się w 2019. Jeśli Watch Dogs 3 ma zadebiutować w tym roku, definitywnie będzie zaprezentowana na E3. Co ciekawe, miejsce akcji gry TPP Ubisoftu tak naprawdę zostało wyjawione już spory czas temu.
Watch Dogs 3 ma być osadzone w Londynie i prawdopodobnie ukaże się w tym roku.
Assassin’s Creed Ragnarok - Kolejna odsłona w świecie Wikingów?
Niewiele do tej pory było konkretnych informacji na temat Watch Dogs 3. Ubisoft w roku 2017 spatchował Watch Dogs 2 zmieniając zakończenie gry, w którym pojawiły się koordynaty „51.462014, -0.112504” odpowiadające dzielnicy Brixton w Londynie. Jason Schreier w niedawnym artykule dotyczącym nowego Assassin’s Creed odniósł się do Watch Dogs 3 jako przykładu ujawnienia kolejnej części w formie easter egga ze strony Ubisoftu. Ponadto ze stuprocentową pewnością potwierdził Londyn jako miejsce akcji.
Ze wcześniejszych pogłosek na temat Watch Dogs 3 wynikało, że gra skupi się na walce wręcz i broni małokalibrowej, umniejszając elementy strzelaniny. Zważywszy na znacznie bardziej restrykcyjne prawa dotyczące broni – miałoby to sens. Większość nadchodzących gier francuskiego wydawcy wyciekło przed oficjalnym ujawnieniem. Prawdopodobnie tytuł zostanie wstępnie zaprezentowany przed E3 w formie teasera, a na targach w Los Angeles firma zdecyduje się na pełnoprawną demonstrację. Data wydania w 2019 jest o tyle prawdopodobna ze względu na brak zaplanowanej na końcówkę roku dużej premiery ze strony Ubisoftu.
Powiązane publikacje

Project Sirius - informator wskazuje na pierwsze szczegóły gry ze świata Wiedźmina. Mowa o kooperacyjnym action RPG
9
Steam Next Fest - przegląd najciekawszych wersji demo z letniej edycji. The Sinking City 2, Onimusha i inne
3
Assassin’s Creed Shadows - nadchodzi finalna aktualizacja gry Ubisoftu. Ujawniono szczegóły fabularnego rozszerzenia i nie tylko
10
Dramat Ninja Theory. Twórcy Hellblade'a zostają zamknięci przez Microsoft. To może być jedynie początek wielkich upadków
27







![Plotka: Watch Dogs 3 ukaże się w tym roku, akcja w Londynie [1]](https://www.purepc.pl/image/news/2019/04/09_plotka_watch_dogs_3_ukaze_sie_w_tym_roku_akcja_w_londynie_0.jpg)
![Plotka: Watch Dogs 3 ukaże się w tym roku, akcja w Londynie [2]](https://www.purepc.pl/image/news/2019/04/09_plotka_watch_dogs_3_ukaze_sie_w_tym_roku_akcja_w_londynie_1.jpg)





