Company Of Heroes 2 dostępne w sprzedaży
Od wczoraj można kupić najnowszą, drugą odsłonę gry Company Of Heroes. Oprócz standardowego wydania, na sklepowych półkach znajdziemy również edycję Red Start, która oprócz samej gry oferuje dodatkowe DLC, a to wszystko zapakowane w metalowym opakowaniu. W drugiej edycji tytułu przenosimy się do Armii Czerwonej, jaka musi odeprzeć inwazję niemiecką. Plan "Barbarossa”, który zakłada podbicie Związku Radzieckiego może się ziścić, jeżeli odważnie nie stawimy czoła niemieckiemu przeciwnikowi. Gra opiera się na silniku Essence 3.0 umożliwiającym generowanie bardzo realistycznej grafiki. Tytuł charakteryzować się będzie rozbudowanym systemem walki względem pierwszej części oraz warunkami atmosferycznymi biorącymi poniekąd udział w rozgrywce. Podczas srogiej zimy nasi żołnierze mogą zginąć, jeżeli nie będą posiadać odpowiedniej odzieży oraz nie będą na czas dowożone zapasy żywności.
Oprócz trybu dla jednego gracza istnieje również multiplayer, dzięki któremu będziemy mogli zmierzyć się z umiejętnościami innych dowódców z całego świata. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej na komputery stacjonarne w cenie 139,30 złotych.
Źródło: Cenega
Powiązane publikacje

Gothic Remake - Alkimia Interactive wyciągnęła wnioski z opinii graczy i zaktualizowała wersję demo
17
Europa Universalis V - wkrótce zadebiutuje odświeżona kultowa strategia od Paradox Interactive. Udostępniono grafiki i trailer
21
Mafia: The Old Country - długa prezentacja gry. Gameplay, ceny poszczególnych wersji i inne szczegóły
45
Counter-Strike 2 otrzymało polską mapę. Ruiny zamku na południu kraju jedną z nowych atrakcji
31