Pierwsza płyta z serii GREEN od FOXCONNa
FOXCONN przedstawił pierwszą płytę główną z serii GREEN przeznaczoną dla procesorów Intela z podstawką LGA775. Seria GREEN, jest to seria płyt głównych, w których największy nacisk kładziony jest na oszczędzanie energii oraz ochronę środowiska. G31MG-S (tak oznaczony jest z prezentowanych modeli) jest oparta na chipsecie Intel® G31 Express ze zintegrowanym układem graficznym Intel® GMA 3100 oraz obsługuje procesory Intel® Core™2 Quad i Core™2 Duo o współczynniku mocy TDP wynoszącym 95W i współpracujące z magistralą FSB1333MHz. Nowa płyta główna firmy FOXCONN posiada wbudowane technologie 3G, które zostały zaprojektowane tak, aby obniżyć pobór prądu - ze średnia zysku energii wyliczona z poszczególnych trybów pracy wynosi około 68%.

Tak prezentuję się FOXCONN G31MG-S ;-)

A powyżej widzimy tabelę przedstawiającą oszczędzanie energii w poszczególnych trybach.
Powiązane publikacje

Gigabyte pokazał pierwszą płytę główną Z990 dla procesorów Intel Nova Lake-S. Ma aż trzy gniazda zasilania 8-pin EPS
67
ASUS ROG Crosshair 2006 - hołd dla pierwszej w historii płyty głównej z serii ROG o specyfikacji Crosshair X870E Dark Hero
75
Intel Z970 może być bardzo uniwersalnym chipsetem, jednak gigant nie zamierza rezygnować z B960
23
ASUS uderza tam, gdzie AM5 bolało najmocniej. Ta płyta Mini-ITX wygląda jak spóźniona, ale bardzo potrzebna odpowiedź
30












