Orange - sztuczne kolejki po iPhone'a
Wydawało się, że premiera nowego iPhone'a 3G była bardzo wyczekiwana i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Okazało się jednak, że w innych krajach nowy produkt Apple cieszy się większą popularnością. W związku z tym Orange zdecydował się na bardzo kuriozalny ruch, otóż zaczął płacić ludziom za stanie w kolejce z rzekomym zamiarem kupna nowego iPhone'a. Jeden z 'aktorów' przyznał, że Orange płaci mu 10 złotych za godzinę wyczekiwania. Według operatora sztuczka ta udała się i kolejki skutecznie przyciągały prawdziwych klientów.
Powiązane publikacje

Tomb Raider: Legacy of Atlantis - pierwszy dłuższy materiał prezentujący rozgrywkę. Klasyczne motywy w nowym ujęciu
5
Epic Games Store - Warhammer 40,000: Speed Freeks i The Ouroboros King nowymi pozycjami w darmowej ofercie
2
STALKER 2: Heart of Chornobyl - oto fabularny zwiastun dużego dodatku Cost of Hope. Premiera już wkrótce
26
Dying Light 2 - Techland prezentuje zupełnie nowe możliwości rozgrywki. Oto wielka aktualizacja The Breach
5












