Nowe coolery od Scythe: Kama Angle i Mugen II
Każdy użytkownik komputera, który szukał bądź szuka wydajnego chłodzenia do swojej maszyny, musiał przynajmniej raz słyszeć o firmie Scythe. Jest to uznany producent najbardziej wydajnych coolerów dla procesorów, a już niedługo jego oferta zostanie dodatkowo poszerzona o nowe modele. Kama Angle będzie złożona z dwóch symetrycznych radiatorów z których będzie wychodzić aż osiem rurek heat-pipe, po cztery na każdą z połówek łącząc się z miedzianą podstawą. Całość kształtem przypomina literę „L” i będzie dodatkowo wyposażona w 120 mm wentylator. Z kolei Mugen 2 to istny kolos. Konstrukcja typu „tower” znana z wcześniejszego projektu tym razem została podzielona na 5 osobnych i równych części, które łączy pięć rurek heat-pipe wygiętych w kształt litery „U”. Obecnie trwają jeszcze prace nad uzyskaniem jak największej wydajności, zatem wersja zaprezentowana może różnić się od tej, którą znajdziecie w sklepach. Kama Angle powinna trafić do sprzedaży w październiku, a Mugen 2 wraz z końcem 2008 roku.


Źródło: Akiba
Powiązane publikacje

Noctua Computex 2026 pokazała swoje AiO Noctua NL-LC1, które zaraz trafi do sprzedaży. Będą też nowe coolery i zasilacze
60
Cooler Master B360 TV ARGB - nowy zestaw AiO wyposażony w 6-calowy wyświetlacz diagnostyczny
9
Arctic Freezer 36-S - nowe chłodzenie wieżowe, które jest tańszą wersją Freezer 36. Wentylator Arctic P12 Pro i A-RGB
12
Fractal prezentuje Dynamic 3. Wentylatory 120 i 140 mm z ARGB lub bez, które można łączyć łańcuchowo
6













