Nowa kamera full HD Camileo H20 od Toshiby
Toshiba wprowadziła na polski rynek nową kamerę HD - Camileo H20. Sprzęt może stać się hitem sprzedaży ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Camileo H20 powinno kosztować około 800 złotych, co za full HD nie jest sumą wygórowaną. Jeśli do tego dodać wysokiej jakości optykę i ciekawe funkcjonalności to finalnie otrzymujemy urządzenie w pełni zasługujące na tytuł czempiona w kategorii cena/jakość. Nowa kamera Toshiby jest też bardzo zgrabna. Waży 340g i z łatwością mieści się w dłoni. Projektantom sprzętu należy się duży plus za ergonomię wykonania. Przyciski będą rozmieszczone tak, że nagrywanie filmów przychodzi wyjątkowo łatwo i intuicyjnie. Podgląd filmowania można śledzić na 3-calowym obrotowym ciekłokrystalicznym wyświetlaczu, który pełni jednocześnie rolę nawigatora po menu.
W kamerze połączono 5-krotny zoom optyczny z 4-krotnym zoomem cyfrowym (lub 2-krotnym przy filmowaniu w rozdzielczości 1080p). Wbudowany energooszczędny czujnik CMOS pozwala na 4 godziny pracy bez konieczności ponownego ładowania akumulatora. Sprzęt umożliwia także wykonywanie pojedynczych zdjęć w rozdzielczości do 8MPx. Aparat posiada flesz i funkcję redukcji czerwonych oczu.
W przygotowanym przez producenta zestawie znajduje się m.in. kabel HDMI o długości 1.2m przez co obraz z kamery może być wyświetlany w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio na telewizorze. Sugerowana cena Camileo H20 to 799 złotych. Sprzęt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.
Źródło: Toshiba
Powiązane publikacje

HATOR Hypergang 3 to nowa seria słuchawek Hi-Res z ANC, LDAC i przestrzennym audio. W takiej cenie mogą namieszać na rynku
12
Edifier ES850NB - słuchawki ze skórzanymi nausznikami i membranami pokrytymi tytanem zadebiutowały na rynku
12
Mio MiVue J35 - do sklepów trafia nowy dyskretny wideorejestrator dla oszczędnych kierowców. Jakość 2.5K QHD w atrakcyjnej cenie
11
Samsung pozyska w tym roku firmy Bowers & Wilkins, Denon i kilka innych. Duża inwestycja w branży audio
46