MSI GT660 - Mały może jeszcze więcej
Na odbywających się targach CeBIT mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej wchodzącemu niedługo na rynek modelowi notebooka MSI GT660. Pierwsze co rzuca się w oczy, to przeprojektowana obudowa, wyglądająca teraz nieco jak skrzyżowanie ASUSA G60 z Toshibą Qosmio. Co jednak bardziej istotne, nowości nie ograniczają się jedynie do zmiany wyglądu zewnętrznego - nowy model posiada w swoim wnętrzu kartę NVIDIA GeForce GTX 285M, czyli najwydajniejszą obecnie mobilną kartę graficzną w ofercie NVIDII. Układ ten, choć wprowadzony na rynek niedawno trudno uznać za faktyczną nowość - to nieco podkręcona wersja modelu z oznaczeniem GTX 280M, który wywodzi się w prostej linii z desktopowego modelu 9800 GTX+.
O ogrzewanie wnętrza poza kartą graficzną dba również procesor Core i7-720QM (jesteśmy bardzo ciekawi jak sprawdzi się chłodzenie tego modelu przy tak wydajnych podzespołach - postaramy się przekonać na własnej skórze już niedługo). Zainstalowany ekran ma przekątną 15,6", rozdzielczość 1600x900 (HD+) oraz błyszczącą powłokę. Za pozytywną zmianę można również uznać fakt zainstalowania klawiatury typu chiclet.
Powiązane publikacje

Smartfony iPhone 17 Pro i Pro Max jednak bez antyrefleksyjnej powłoki ekranu. Flagowce Samsunga nadal pozostaną wyjątkowe
35
Premiera smartfona CMF Phone 2 Pro oraz słuchawek CMF Buds 2, Buds 2 Plus i Buds 2a. Opłacalność przede wszystkim
3
OnePlus 13T - premiera wyczekiwanego flagowca. Na pokładzie Snapdragon 8 Elite, 6,3-calowy ekran i bateria 6260 mAh
20
Premiera smartfonów Motorola razr 60 ultra, razr 60, edge 60 pro i edge 60. Ciekawe wykończenie, Android 15 i moto ai na pokładzie
10