Nagrody:

I miejsce:

Verbatim Media Station HD DVR 500GBNagrywaj, przechowuj, odtwarzaj wszystkie filmy, zdjęcia i muzykę. Odtwarzacz/nagrywarka Verbatim MediaStation HD DVR zawiera wbudowany tuner hybrydowy DVB-T/analogowy obsługujący kanały telewizji cyfrowej i naziemnej. Wejście i wyjście TV umożliwiają oglądanie kanałów telewizyjnych i jednoczesne nagrywanie programu telewizyjnego za pomocą urządzenia MediaStation. Można nagrywać bezpośrednio z telewizji, przystawki kablowej/satelitarnej, odtwarzacza DVD lub VHS, używając funkcji nagrywania za pomocą jednego przycisku lub nagrywania zaplanowanego i opcji Electronic Program Guide (EPG) dostępnej w urządzeniu DVB-T. Można nagrywać bezpośrednio na dysku twardym nagrywarki MediaStation, urządzenie magazynujące USB lub karcie pamięci. Podczas nagrywania można jednocześnie odtwarzać treści nagrane z telewizji lub innego źródła. Funkcja pauzowania i wznawiania programu umożliwia nagrywanie/wstrzymywanie/cofanie/odtwarzanie programów telewizyjnych nadawanych na żywo nie ruszając się z wygodnej kanapy.


II miejsce:

Verbatim Portable Hard Drive 500GBPrzenośny dysk twardy Verbatim USB 2.0 to doskonałe rozwiązanie dla osób w podróży. Duża pojemność i niewielka waga to najważniejsze czynniki wyróżniające Portable Hard Drive. Przechowuj i przenoś cyfrowe i codzienne pliki robocze na tym prawdziwie mobilnym napędzie. Jego stylowa i gładka obudowa cudownie pasuje do nowoczesnych biurek i uzupełnia wygląd Twojego laptopa. Przenośny dysk twardy firmy Verbatim jest zasilany z magistrali USB 2.0 (1 interfejs USB 2.0) i nie wymaga zewnętrznego zasilacza do pracy. Wystarczy po prostu podłączyć i włączyć.


III miejsce:

Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GBNapędy Store 'n' Go PinStripe USB firmy Verbatim są wyposażone w chowane złącze chroniące interfejs USB, gdy nie jest on używany. Dzięki tej metodzie użytkownik nie musi się już martwić zgubioną nasadką na złącze. Każdy napęd PinStripe USB jest również wyposażony w oprogramowanie zapewniające ochronę hasłem EasyLock™.