Koniec Netscape'a
Życie najlepszej przeglądarki lat 90 ubiegłego wieku doszło do kresu. 1 marca 2008 roku, firma AOL zakończyła wsparcie dla Netscape'u. Po sukcesach w latach 90 Netscape został odsunięty na drugi plan przez Internet Explorera - produkt firmy Microsoft. Netscape miał chwilę słabości jak i sukcesów, jednak forma sprzed lat nie powróciła, wiele lat problemów zrobiły swoje. Możemy się jedynie pożegnać z tą przeglądarką.Bądź na bieżąco - obserwuj PurePC.pl na Google News
Zgłoś błąd
Powiązane publikacje

TikTok Pro Events wystartował w USA. Osobna aplikacja pod Mundial 2026 łączy krótkie wideo, nagrody i handel
5
UL Solutions ogłasza nowy benchmark 3DMark na Computex 2026. Będzie testował karty graficzne pod kątem Path Tracingu
33
Microsoft Scout wchodzi do testów. Nowy agent dla Microsoft 365 ma więcej swobody niż Copilot, ale dostaje też krótszą smycz
16
COSMIC od System76 będzie mógł wyglądać jak Windows 11. Nowy styl frosted glass nadchodzi do świeżego pulpitu Linuksa
17
NixOS 26.05 dostępny. Linux, który obraca się wokół narzędzia Nix. Alternatywne podejście do pakietów i konfiguracji systemu
19Liczba komentarzy: 0
Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy. Zaloguj się i napisz pierwszy komentarz.












