In Win A1 - Obudowa dla fanów mITX i podświetlenia LED
Największe technologiczne targi na świecie jak CES w Las Vegas czy Computex na Tajwanie to świetna okazja dla producentów na pokazanie się szerszemu gronu odbiorców w postaci konsumentów i dziennikarzy. To właśnie wtedy podziwiać możemy całe portfolio danych marek oraz różne eksperymenty i prototypy. Jednym z nich rok temu był In Win Gaming Cube A1, czyli niewielka podświetlana propozycja z oknem wykonanym z hartowanego szkła dla fanów komputerów Small Form Factor. Trafia ona wreszcie do sprzedaży, acz z pewnymi zmianami. Zwiększono możliwości wentylacji, acz niestety zabrano gustowne drewniane wykończenie i dodatkowy port USB 3.1 Gen 2 typu C.
Obudowa In Win A1 trafi do europejskich sklepów w połowie maja.
Test obudowy In Win 303 - Śnieżny czołg przetestowany w boju
In Win A1 to obudowa typu Mini Tower o wymiarach 273 x 216 x 355 (wysokość x szerokość x głębokość) milimetrów i wadze 6 kilogramów, która wykonana została ze stali SECC oraz hartowanego szkła. Jest to propozycja dla fanów niewielkich komputerów, więc zmieścimy tutaj płyty główne tylko w standardzie mITX. Sporo miejsca jest za to na pozostałe podzespoły, bowiem wejdą tutaj dwuslotowe karty graficzne o długości do 300 milimetrów oraz wieżowe chłodzenia procesora o wysokości do 160 milimetrów. Prócz tego znalazło się miejsce na dwa dyski 2,5 cala. Panel I/O pochwalić się może dwoma USB 3.1 Gen 1 oraz portami audio.
In Win D-Frame 2.0 - odjazdowa obudowa w cenie używanego auta
Mimo niewielkich wymiarów w In Win A1 znalazło się miejsce na aż cztery 120-milimetrowe wentylatory. Po jednym z boku i tyłu obudowy oraz dwóch zabezpieczonych filtrem na dole. Dodatkowo producent chwali się podświetleniem RGB LED ukrytym w podstawie oraz ładowarką Qi na górze konstrukcji (ładuje urządzenia nawet przy wyłączonym komputerze). Wisienką na torcie jest dołączony zasilacz z certyfikatem 80 Plus Bronze i o mocy 600 W. In Win A1 ma zadebiutować w europejskich sklepach w połowie maja, sugerowana cena nie została jednak zdradzona. Ja osobiście mocno ubolewam nad zrezygnowaniem z drewnianego wykończenia dodającemu zeszłorocznemu prototypowi sporo uroku.
Powiązane publikacje

DeepCool CH260 i DeepCool CH270 DIGITAL - kompaktowe obudowy komputerowe, które wspierają płyty z odwróconymi złączami
12
Obudowa komputerowa Endorfy Arx 500 Core trafiła do sprzedaży. Fabryczne wentylatory, szklany panel i miejsce na AiO
27
ASUS prezentuje obudowę ATX A31 dla płyt głównych BTF. Klasyczna wielkość i kilka ciekawych rozwiązań montażowych
16
Obudowa Montech XR Wood oferuje fabryczne wentylatory ARGB, filtry przeciwpyłowe i drewniane elementy. Nowość debiutuje
9