Asus Eee PC 900 - bez GPS, bez ekranu dotykowego, ale...
Wbrew nawet dzisiejszym informacjom z polskich stron internetowych, nadchodząca nowa wersja miniaturowego notebooka Asusa nie będzie wyposażona w ekran dotykowy ani moduł GPS.
Ten wyposażony w 8,9 calowy ekran o rozdzielczości 1024x600 pixeli, 1 GB RAMu i 12 GB dysk SSD wprowadzi do świata PC jednak jedną ciekawą nowość - TouchPad typu "multitouch" który podobnie jak w ostatnich produktach Apple pozwoli obsługiwać tabliczkę dotykową dwoma palcami np. w celu powiększania przeglądanych zdjęć czy przewijania stron.
Źródło: FCC
Powiązane publikacje

Szyfrowane wiadomości RCS między Androidem a iOS już wkrótce. Apple i Google zapowiedzieli zmiany dla swoich ekosystemów
27
Light Phone III - smartfon dla minimalistów, który oferuje ekran AMOLED, metalową ramkę i chip Snapdragon 4 Gen 2
33
Google Pixel 10 - poznaliśmy wygląd wszystkich nadchodzących flagowców od Google. W tym roku obejdzie się bez (r)ewolucji
44
Masz smartfona Google Pixel 4a, który po aktualizacji działa krócej na baterii? Wyjaśnieniem może być... ryzyko pożaru
51