• Skomentuj

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Mafia II

Dodał: Caleb, czw., 27/05/2010 - 12:46

Cenega, oficjalny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech zaprezentowała Edycję Kolekcjonerską gry Mafia II na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC. Wydanie dostępne w ograniczonym nakładzie we wszystkich krajach zawierać będzie dodatki zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej, która rozszerzy wrażenia płynące z tej prawdziwie gangsterskiej produkcji. Naładowane akcją strzelaniny z szaleńczą jazdą samochodami i świetną opowieścią sprawiają, że jest to jedna z najlepiej zapowiadających się gier roku. Premiera na wszystkie platformy nastąpi 27 sierpnia, natomiast poza płytką z Mafia II, Edycja Kolekcjonerska będzie zawierać następujące elementy:

  • Kolekcjonerskie pudełko SteelBook: Matowe, metalowe pudełko z wtłoczonym logo, zawierające dwie grafiki z Vito i Joe, głównymi bohaterami Mafii II.
  • Dodatek Made Man: Darmowy dostęp do zestawu DLC, zawierającego dwa luksusowe pojazdy oraz zestawy odzieży z epoki.
  • Artbook w twardej oprawie: Stylizowany na album fotograficzny, 100-stronicowy artbook, który przedstawi graczom proces tworzenia gry.
  • Symfoniczny soundtrack: CD nagrany przez Praską Orkiestrę Symfoniczną.
  • Mapa Empire Bay: Wydrukowana na wysokiej jakości papierze mapa przedstawiająca miasto oraz najciekawsze miejsca.

Źródło: Cenega

Brak ocen
  • Skomentuj
  • Śledzik